ورود عضویت

وفا قادري فعال كارگري

!یکسال حبس برای وفا قادري به جرم عضويت در كميته هماهنگي و دفاع از حقوق كارگران

Posted on July 4, 2013 by  | 3 Comments

vafaفعالان در تبعید: قاضي شعبه ي 1 دادگاه انقلاب سنندج , براي وفا قادري فعال كارگري و عضو كميته  هماهنگي 
براي كمك به ايجاد تشكل هاي كارگري حكم صادر كرد. وي اين فعال كارگري را به يك سال حبس تعزيري محكوم كرد که این حكم در تاريخ 11/4/92 به وكيل نام برده ابلاغ شد.

اتهام واهي اقدام عليه امنيت ملي توسط دادگاه به به اين فعال كارگري اعلام گرديده است. تنها جرم وفا قادري عضويت در كميته ي هماهنگي و دفاع از حقوق كارگران است

 

همچنین روز یکشنبه مورخ 9/4/92 جلسه ی بررسی پرونده ی غالب حسینی در شعبه ی یکم دادگاه انقلاب سنندج به ریاست قاضی پرونده آقای بابایی و به وکالت آقای “عباس جمالی” برگزار شد که یکساعت به طول انجامید.

اتهام وارده به این فعال کارگری عضویت در کمیته ی هماهنگی براي كمك به ايجاد تشكل هاي كارگري و وابستگي به احزاب خارج از کشور عنوان شد که این فعال کارگری ،ضمن رد اتهام وارده وبی اساس خواندن آن، از حقانیت و استقلال کمیته ی هماهنگی دفاع نمود. لازم به ذکر است که این محاکمه قرار بود در شنبه 8/4/92 برگزار شود که با درخواست وکیل ايشان جهت مطالعه ی پرونده به روز 9/04/92 موکول شد.

کمیته‌ هماهنگی به شدت به صدور حكم صادره علیه وفا قادري معترض است و اعلام می‌دارد که این حكم ضدکارگری باید شکسته شود همچنین این کمیته ضمن محكوم نمودن محاكمه ي غالب حسيني، خواهان رفع اتهام از نام برده و همچنين آزادي كارگران، فعالين كارگري و زندانيان سياسي مي‌ باشد.

این احکام ضد انسانی برای فعالین کارگری که توسط بیدادگاههای سیدعلی صادر میشود نشانگر ضد بشری بودن اصل حکومت ولایت فقیه ازبنیان تاکنون میباشد مرتضوی و حیدری و نظری سه تن ازجانیان درگاه ولایت ترفیع مقام و پاداش میگیرند و از هرگونه اتهام و جرم مبرا میشوند درمقابل انسانهایی شریف و زحمتکش و مدافع حقوق کارگران شرافتمند مانند رضا شهابی و علی مددی و شاهرخ زمانی و غالب حسینی و وفا قادری و ده ها فعال کارگری بجرم دفاع از مطالبات خود و حقوقهای معوقه باید به زندان محکوم شوند ای ننگ براصل ولایت فقه رهبر دزدان و قاتلین و تروریستها و احتلاسگران و متجاوزین شما ننگ بشریت هستید و سرنوشتی همچون قذافی و صدام و سایر جنایتکاران درانتظارتان خواهد بود و دیری نخواهد پایید بساط جهل و جور و جنایتتان به دره نیستی ریخته خواهد شد اما بازهم زمانی کوتاه باقی است تا درمقابل ملت داغدیده ایران زانو بزنید و طلب عفو کنید و زنان و مردان ازادیخواه دربند را ازاد کنید و ازانها دلجویی کنید.کارگران سرافراز ایران از مطالبات بحق خود عقب نشینی نخواهند کرد و تا رسیدن به خواسته های خود ازپای نخواهند نشست.پیروز و مقاوم باشید

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. BNMsed
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج