ورود عضویت
فراخوان صدای موج سبز: تظاهرات در جهت مطالبات مردم و حمایت از زندانیان سیاسی و دموکراسی در ایران

 این روزها مردم ایران شاهد تحولات جدیدی هستند, از یک طرف حجت الاسلام روحانی  به عنوان آزاد کننده زندانیان سیاسی و بهبود دهنده وضعیت معیشتی مردم  و از طرف دیگر  رییس جمهور جدید خود را پلی مابین اصولگرایان و جهان خارج از چهارچوب های جمهوری اسلامی نشان می دهد تا شاید تحریم و تهدید از دو سو کمتر شود. از جهت دیگر ملت ایران، در مقابل نظام استبدادی انسجام بیشتری گرفته و با روش تازه حرکت دموکراتیک خود را با رای ندادن بیش از 20 میلیون واجد شرایط ثابت کردند که در  راه رسیدن به آزادی و دموکراسی راه نوینی را گشوده اند.

 

در زمان انتخابات، تعدادی از رای دهندگان و حامیان حجت الاسلام روحانی، خواهان و مدعی آن بودند که با انتخاب  روحانی نه فقط موسوی و کروبی آزاد میشوند، بلکه دیگر زندانیان سیاسی ازاد خواهند شد. مطالبات مردم، آزادیهای اجتماعی، سیاسی و امکانات زندگی شان بهتر خواهد شد. اما خبرهای رسیده نشانی غیر از آن دارد.

فارغ از وعده ها و آرزوها، تواناییها و تمایلات رای دهندگان و رییس جمهور جدید، این نظام و سیستم حاکم، که در بیت رهبری خلاصه شده است، تصمیم گیرنده واقعی است.

در حال حاضر شعار "اعتدال ،اعتدال" حجت الاسلام روحانی در زندانهای جمهوری اسلامی به "اعدام، اعدام" تفسیرشده و با حمله به زندانیان بند 350 سیاست سرکوب آزادیخواهان را به نمایش گذاشتند. مطالبات و وعده های قبل از انتخابات را خواسته های غیر معقول و خارج از توان رییس جمهور خواندند که موجب افراط و تفریط کشور می شود!!

 امروز خواسته مشترك  تمام دلسوزان كشور چه آنان كه با رأى خود خواستار تغييرات در كشور بودند و چه آنانكه تغيير در چارچوب نظام جمهورى اسلامى را امكان پذير نمى دانند و رأى ندادند، در یک اصل مشترک هستندند و آن بازخواست مطالبات مردم اعم از آزادى تمامى زندانيان سياسى وتغييراتى كه باعث بهبود وضعيت سياسى ، اقتصادى و اجتماعى كشور شود. 

بر این اساس، صداى موج سبز -جنبش سبز لندن- براى حمايت از زندانيان سياسى و اعتقادی ، تظاهراتى را در مقابل سفارت جمهورى اسلامى تدارك ديده  و از تمامى ايران دوستان و آزاديخواهان دعوت به عمل مى آورد تا ضمن شركت در اين تظاهرات موجبات دلگر مى مردم ، مبارزان راه آزادی و دموکراسی را در ایران فراهم آورند.

زمان : يكشنبه از ساعت ٣ الى ٤:٣٠ بعد از ظهر ١١/٨/٢٠١٣

مكان : روبروى سفارت جمهورى اسلامى

براى كسب اطلاعات بيشتر لطفاً به سايت و فيس بوك صداى موج سبز مراجعه نمائيد. 

  f: صدای موج سبز - Green Wave Voice

m: 00447886662057

این مطلب در تاریخ ۴ مرداد ۱۳۹۲ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. klu56
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج