ورود عضویت
فراخوان صدای موج سبز در حمایت از مبارزات مردم ایران06/01/2018

صدای موج سبز، همایشی در راستای خیزش مردم ایران، تحت نام "حمایت از مردم مبارز ایران" در مقابل سفارت جمهوری اسلامی در لندن، بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار خواهد کرد. لذا از تمامی هموطنان و آزاد اندیشان دعوت میشود بدون پیگیری مطالبات سازمانی، در جهت حمایت از مردم مبارز در کنار یکدیگر در این تجمع شرکت کرده و سهمی هر چند ناچیز در بپایان رساند عمر  بی ارزش نظام مستبد و دیکتاتور جمهوری اسلامی داشته و با مردم ایران همدل و همراه در این تظاهرات شرکت کنند. بیایید تا در حمایت از فریاد حق طلبانه مردم ایران، همراه آنان فریاد بزنیم ننگ بر دیکتاتور و برای رسیدن به جامعه ای آزاد و دموکراتیک و عاری از تمامی تبعیضات، همصدا با دیگر دوستداران آزادی، در برابر استبداد دینی ایستاده، خواستار مطالبات بر حق هموطنانمان و به زباله دان تاریخ سپردن این نظام باشیم.

فراخوان صدای موج سبز در حمایت از مبارزات مردم ایران

فریاد مرگ بر دیکتاتور در شهرهای ایران طنین انداخته است. فریادی از دردها و رنجها که چهار دهه نظام مستبد جمهوری اسلامی بر مردم ایران روا داشته است. نظامی که با اتکا بر قانون "شرع"  و برپایه حکومت "ولایت فقیه"، دست به هر جنايتى زده و میزند. نظامی که برای باقی ماندن, از نقض هیچ قانونی, حتى قانون خودساخته هراسى نداشته و هیچ مرز "اخلاقی"، "انسانی" و بین المللی را برسمیت نشناخته و بی هیچ دغدغه خاطری از آنها عبور میکند.

مردم ایران خسته از فشارهای اقتصادی، تحقیرهای اجتماعی و سرکوب و نادیده گرفتن حقوقشان دست به اعتراض زده اند تا بتوانند مطالبات برحق خود را از نظام فاسد، غارتگر و مستبد جمهوری اسلامی بگیرند.

"نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران"، "مرگ بر دیکتاتور" فریادی مردمی است که خواهان رهایی از حکومت ولایی میباشد حکومتی که به جای توجه و رسیدگی به خواسته های مردم، با سیاستهای نا بخردانه و دیکتاتورمابانه اش فقر، اعتیاد، فساد، بیکاری و بسیاری دیگر از ناهنجاریهای اجتماعی را بر ملت ایران تحمیل کرده است. نظامی که با عدم مدیریت صحیح خسارات فراوان و در بعضی از موارد حتی غیر قابل جبرانی را بر ملت و محیط زیست کشور وارد کرده است. با ایجاد شرایط نا امنی برای آزاد اندیشان، زندگی را بر آنها سخت و زندانها را از فرزندان خلف ملت پرکرده است تا بتواند در قدرت باقی بماند.

به بهانه باز سازی اماکن مذهبی وغیر مذهبی در عراق و دیگر نقاط جهان، سرمایه های کلانی را از کشور خارج کرده و از سوی دیگر با دخالت نظامی در سوریه، عراق، یمن و اختلاس و فساد عظیم مالی در بانکهای کشور، ایران را به مرز ورشکستگی رسانده اند. با تقلب در تمامی سطوح اجرایی، قضائی و دروغ پردازی در تمامی زمینه ها، و وارونه جلوه دادن اخبار و وقایع در ایران، تلاش به ساختن توهم سازی و ادامه حیات بی ارزشش دارد. با سلب آزادی بیان و عقیده، شکنجه های جسمی و روحی و به اسارت کشیدن عدالت خواهان و انسان دوستان، ترویج فرهنگ تقلید، تطبیق و لمپنیسم، نظام مستبد فقاهتی، همواره برای افزایش طول عمر ننگین و نکبت بارش از آنها استفاده و سود برده است.

صدای موج سبز، همایشی در راستای خیزش مردم ایران، تحت نام "حمایت از مردم مبارز ایران" در مقابل سفارت جمهوری اسلامی در لندن، بین ساعت ۱۴ تا ۱۶ برگزار خواهد کرد. لذا از تمامی هموطنان و آزاد اندیشان دعوت میشود بدون پیگیری مطالبات سازمانی، در جهت حمایت از مردم مبارز در کنار یکدیگر در این تجمع شرکت کرده و سهمی هر چند ناچیز در بپایان رساند عمر  بی ارزش نظام مستبد و دیکتاتور جمهوری اسلامی داشته و با مردم ایران همدل و همراه در این تظاهرات شرکت کنند.

بیایید تا در حمایت از فریاد حق طلبانه مردم ایران، همراه آنان فریاد بزنیم ننگ بر دیکتاتور و برای رسیدن به جامعه ای آزاد و دموکراتیک و عاری از تمامی تبعیضات، همصدا با دیگر دوستداران آزادی، در برابر استبداد دینی ایستاده، خواستار مطالبات بر حق هموطنانمان و به زباله دان تاریخ سپردن این نظام باشیم.

زمان 06/01/2018 ساعت 14 - 16

مكان: مقابل سفارت جمهوری اسلامی در لندن

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا به:

karimian.akbar@gmail.com

https://t.me/informative

tel: 00447886662057

این مطلب در تاریخ ۱۰ دى ۱۳۹۶ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. BNMsed
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج