ورود عضویت
پیام تسلیت صدای موج سبز به هموطنان زلزله زده

صدای موج سبز، حادثه دلخراش زلزله  و كشته شدن و بيخانمان شدن هموطنان عزيز مان را به ملت، بویژه به بازماندگان اين عزيزان ، تسلیت عرض میگوید!

هموطن؛ مصیبت های زیادی بر ملت ایران وارد شده است که آخرین آن، قهر طبیعت بود که موجب خسارتهای جانی و مالی بسیار بر هم میهنان شده است.
زلزله در غرب كشور، در شرایطی اتفاق افتاد که مردم رنج دیده ایران با مشکلات فراوانی همچون بیکاری، فقر، اعتیاد، فحشا، اختلاس، سرکوب و اختناق، عدم کارایی و بی کفایتی دولت و سر در گمی نظام در مناسبات بین المللی، دست و پنجه نرم میکنند. 
در چنین شرایط سخت، ملت ایران از هر گوشه کنار به ياري هم شتافتند تا رنج این مصیبت را تا حدی بکاهند.
صدای موج سبز بمانند تمامی ملت ایران، از صمیم قلب مصيبت وارده را به  بازماندگان قربانیان اين حادثه، تسلیت گفته و آرزومند است با صبر و تلاش، خرابیهای وارده ناشی از این حادثه، هر چه زودتر آباد گردد و برای جلوگیری از تکرار این حادثه ها و دیگر مصیبتهای آمده در بالا، با برقراری حکومت ملی و دموکراتیک در اداره بهتر امور کشور دیگر شاهد اینگونه مصیبتهای طبیعی و دیگر فجایع اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در کشور نباشیم.
آباد و آزاد باد ایران 
صدای موج سبز
 
 

صدای موج سبز، حادثه دلخراش زلزله  و كشته شدن و بيخانمان شدن هموطنان عزيز مان را به ملت، بویژه به بازماندگان اين عزيزان ، تسلیت عرض میگوید!

 

این مطلب در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. klu56
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج