ورود عضویت
گزارشی ازهمایش صدای موج سبز درجهت حمایت از زندانیان سیاسی , اعتراض به حمایتهای دولت روسیه از تروریستهای دولتی در ایران و خیانت

درهوای سرد لندن، هواداران و فعالان صدای موج سبز در بریتانیا، درجهت پشتیبانی ازمطالبات برحق مردم ایران, اعتراض به خیانتها ی نظام  دیکتاتوری ولایت فقیه وهمچنین اعتراض به دولت روسیه در حمایت از نظام دیکتاتوری جمهوری اسلامی، در مقابل سفارت روسیه در این شهر تظاهراتی برپا داشتند.در این تجمع اعتراضی, شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و پوسترهایی با مضمون همه زندانیان سیاسی آزاد باید گردند،اگر خاموش بمانیم همه آنها را خواهند کشت،اجازه ندهید این جنایت را دوباره تکرارکنند,

Putin, stop supporting dictator in Iran

 

گزارشی ازهمایش صدای موج سبز درجهت حمایت از زندانیان سیاسی , اعتراض به حمایتهای دولت روسیه از تروریستهای دولتی در ایران و خیانت به آرمانهای ملت در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷.

درهوای سرد لندن، هواداران و فعالان صدای موج سبز در بریتانیا، درجهت پشتیبانی ازمطالبات برحق مردم ایران, اعتراض به خیانتها ی نظام  دیکتاتوری ولایت فقیه وهمچنین اعتراض به دولت روسیه در حمایت از نظام دیکتاتوری جمهوری اسلامی، در مقابل سفارت روسیه در این شهر تظاهراتی برپا داشتند.

در این تجمع اعتراضی, شرکت کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و پوسترهایی با مضمون همه زندانیان سیاسی آزاد باید گردند،اگر خاموش بمانیم همه آنها را خواهند کشت،اجازه ندهید این جنایت را دوباره تکرارکنند,

Putin, stop supporting dictator in Iran

Russia, stop supporting states terrorist

No to Islamic regime/yes to referendum 

Stop Execution in Iran

IRI=ISIS

وهمچنین با سر دادن شعارهایی به انگلیسی و فارسی مانند :

Putin stop supporting Dictator in Iran

Russia stop supporting Dictator in Iran

Dictator supporter Shame on you

Political prisoners in Iran// must be free

We want democracy// in Iran

Iranian government //shame on you

Iranian supreme leader// shame on you 

We want democracy// in Iran

Stop execution// in Iran

زندانى سياسى//آزاد بايد گردد.

ولايت مطلقه//نابود بايد گردد

جمهورى استبدادى// نابود بايد گردد.

حكومت مردمى//ايجاد بايد گردد.

استبداد نابود بايد گردد// حكومت مردمى، ايجاد بايد كردد/

آخوند جنایت میکنه/روسیه حمایت میکنه

 

 اعتراض و خشم خودرا از دولت روسیه در حمایت و پشتیبانیاز نظام دیکتاتوری جمهوری اسلامی نشان دادند.

 تجمع شرکت کنندگان و سردادن شعارها مبنی بر توقف حمایت روسیه ازجمهوری اسلامی و آزادی زندانیان سیاسی، توجه رهگذران را به خود جلب کرد  و از این تظاهرات عکس و فیلم  گرفتند.

اکبر کریمیان هماهنگ کننده صدای موج سبز  ضمن تشکر از حضور هواداران در این تجمع اعتراضی ، بیانیه صدای موج سبز را در اعتراض به حمایتهای روسیه ازشخص آیت الله خامنه ای و دیکتاتوری ولایت فقیه را، به زبان انگلیسی خواند.

ریحانه اسماعیلی نیز بیانیه را به فارسی خواند و بیان کرد: آقای پوتین, یکی از حامیان سر سخت آیت الله خامنه ای است که با ایجاد وحشت و سرکوب وحشیانه با مخالفان خود برخورد میکند و مشخص شده است که دولت روسیه یکی از حامیان اصلی نظام توکرات و دیکتاتور جمهوری اسلامی است.

وی در قسمت آخر بیانیه به  مسئول بودن و شریک بودن روسیه در جنایتهای  نظام جمهوری اسلامی در ایران اشاره کرد و گفت :روسیه میباید دست از مداخله و حمایت از رژیمهای وحشی دیکتاتور منطقه, بویژه ایران بردارد.

تجمع در ساعت 15:30 بعدازظهر با سرود ای ایران خاتمه یافت.

متن کامل بیانیه:

با درود و سپاس از قبول دعوت صدای موج سبز برای حضور و محکوم کردن سیاستهای دولت روسیه در حمایت از رژیمهای دیکتاتور در خاورمیان و بویژه در ایران.

دولت روسیه با ادامه سیاست یک بام و دو هوا, از یک سو اعلام میکند که در حال جنگ با گروه های تروریستی است, اما از سوی دیگر در حال کمک و حفظ رژیم های دیکتاتوری که وحشیانه مردم کشورهایشان را سرکوب میکنند تا در قدرت بمانند, است.

در این میان آقای پوتین, یکی از حامیان سر سخت آیت الله خامنه ای, فردی که همه شما به خوبی میدانید که چگونه با ایجاد وحشت و سرکوب وحشیانه با مخالفان خود برخورد میکند, است. در این دو دهه گذاشته, مشخص شده است که دولت روسیه یکی از حامیان اصلی نظام توکرات و دیکتاتور جمهوری اسلامی است.

هر کسی که جرات بیان مطلبی که هم ساز با نظام نباشد, یا صدای هرنقد و وجدان بیداری در جامعه شود, بصورت وحشیانه ای سرکوب میشود. روزنامه نگاران مستقل بسیار کم هستند, چرا که بیشتر آنها در زندانند و یا از ترس جانشان, قلمهایشان را کنار گذاشته اند. آزادانه نوشتن و مورد سوال قرار دادن سیاستهای اجتماعی, سیاسی و اقتصادی توسط روزنامه نگاران, چیزی نیست که نظام بتواند آنرا تحمل کند و لذا آنها را بشدت تحت کنترل و سرکوب قرار میدهد. تعداد فعالین حقوق بشر نیز بسیار کم است تا صدای مظلومان شوند و یا صدای قهرمانان آزادیخواه مردم شوند که در مقابل بی عدالتیها و اعمال ضد بشری نظام ایستاده اند. یک اپوزیسیون سیاسی یا یک تحول سیاسی امکان پذیرنیست, چرا که سیستم فاسد, متخلف و جنایتکار است. مختصر بگویم, هیچ اپوزیسیون موثر در مقابل رژیم نیست و وحشیگری و جنایت ان تاثیر عمیقی بر روی مردم گذاشته است.

مردم ایران و تمامی آزادگان و آنهایی که به آزادی و دموکراسی در جهان اعتقاد دارند, هرگز روسیه را بخاطر همدستی و حمایت و قادر به ادامه حیات ساختن رژیمهای شرمگین, بی کفایت و بی عدالتی, بمانند جمهوری اسلامی, نخواهند بخشید. روسیه همچون اینگونه رژیمها, دستش بخون مردم اغشت است. روسیه هم در جنایتهای که نظام جمهوری اسلامی در ایران و جهان مرتکب میشود  مسئول است و هم شریک جرم آنها است.

روسیه میباید دست از مداخله و حمایت از رژیمهای وحشی دیکتاتور منطقه, بویژه ایران بردارد.

زنده با آزادی و دموکراسی

پاینده ایران, پاینده ایران

12/02/2017

24/11/1395

info@greenwavevoice.com

m: 00447886662057

 

این مطلب در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. VVbs
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج