ورود عضویت
فراخوان صدای موج سبز در سالروز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷،یادراوری ۲۵ بهمن ۸۸ و خیانت به آرمانهای مردم, حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و ..

دست آورد آن انقلاب ۵۷، حكومتى شد، كه جايگاه روشنفكران، دانشجويان، فرهيختگان ،معلمان ،كارگران و تلاشگرانش زندان، شکنجه،  اعدام و مورد قرار گرفتن تجاوز شد.دزدان و غارتگران, جنایتکاران، آدمكشان، متجاوزين به حقوق مردم با اعمال خائنانه توانستند مقامها بالاى مملكتى را بدست بگيرند و حكومتى را بسازند که در آن، نوشتن، شعر گفتن، گرد هم آمدن و خواهان حق زندگى بودن, جرم باشد. جرمى چون تخريب مملكت, اختلال در نظام, اقدام عليه امنيت ملى، در حاليكه دزدى، اختلاس، تقلب و تجاوز در زندانها شد. حكومت ديكتاتورى اسلامى در حالى كه در اين سال ها ارمغانى به جز فقر و بدبختى و بيكارى و اعتياد براى مردم خود نداشته است به حمايت از دیکتاتور سوريه، حزب الله لبنان، فلسطين، بحرین، یمن و ... هزينه هاى هنگفتى را متحمل شده و میشود. در جايى كه حتى سهم بعضى از بي خانمان ها کشور، حتی گورى در گورستان هم نبوده، نظام براى مردم جنوب لبنان شهرسازى میکند و به فلسطینیان هزینه جنگی میبخشند و در همه اين بى عدالتی ها از حمايت روسيه برخوردار است. حمايتى به قيمت دادن نفت و گاز، و گرفتن تكنولوژى هاى از رده خارج شده از آنها, تمام شده است.

 فراخوان صدای موج سبز در سالروز ۲۲ بهمن ۱۳۵۷،یادراوری ۲۵ بهمن ۸۸ و خیانت به آرمانهای مردم, حمایت از زندانیان سیاسی و عقیدتی و اعتراض به حمایتهای روسیه از تروریست دولتی در ایران.
 
دست آورد آن انقلاب ۵۷، حكومتى شد، كه جايگاه روشنفكران، دانشجويان، فرهيختگان ،معلمان ،كارگران و تلاشگرانش زندان، شکنجه،  اعدام و مورد قرار گرفتن تجاوز شد.
دزدان و غارتگران, جنایتکاران، آدمكشان، متجاوزين به حقوق مردم با اعمال خائنانه توانستند مقامها بالاى مملكتى را بدست بگيرند و حكومتى را بسازند که در آن، نوشتن، شعر گفتن، گرد هم آمدن و خواهان حق زندگى بودن, جرم باشد. جرمى چون تخريب مملكت, اختلال در نظام, اقدام عليه امنيت ملى، در حاليكه دزدى، اختلاس، تقلب و تجاوز در زندانها شد. حكومت ديكتاتورى اسلامى در حالى كه در اين سال ها ارمغانى به جز فقر و بدبختى و بيكارى و اعتياد براى مردم خود نداشته است به حمايت از دیکتاتور سوريه، حزب الله لبنان، فلسطين، بحرین، یمن و ... هزينه هاى هنگفتى را متحمل شده و میشود. در جايى كه حتى سهم بعضى از بي خانمان ها کشور، حتی گورى در گورستان هم نبوده، نظام براى مردم جنوب لبنان شهرسازى میکند و به فلسطینیان هزینه جنگی میبخشند و در همه اين بى عدالتی ها از حمايت روسيه برخوردار است. حمايتى به قيمت دادن نفت و گاز، و گرفتن تكنولوژى هاى از رده خارج شده از آنها, تمام شده است.
اقای پوتین برای جنگ با گروه تروریست داعش ، از سرزمین و پایگاههاي نظامی کشور استفاده میکند, اما با تمام توان از تروریستهای دولتی همچون رژیم اسد و جمهوری اسلامی حمایت میکند.
صدای موج سبز در حمايت از همه زندانيان سياسى با شعار نه به حكومت ولايتى فقاهتى در ايران و در اعتراض به حمايت دولت روسيه از تروریست دولتی جمهوری اسلامى و بزرگ داشت ۲۵ بهمن, که روزی بود كه مردم نشان دادند كه اگر فضای هر چند کوچك هم پیدا کنند، با فریاد بلند آنرا بر علیه دیکتاتوری اسلامی استفاده میکنند, تظاهراتی را برگزار میکند.
بیایید با هم و در کنار یکدیگر از همه زندانیان سیاسی و عقیدتی در ایران حمایت کنیم. بیایید با هم، در اعتراض به حمايتهاي روسیه و بویژه آقاي پوتین از تروریست دولتی، در روز يكشنبه ١٢/٠٢/٢٠١٧ در ‌مقابل سفارت روسيه گرد هم آییم و با صدای بلند فریاد برآوريم، نه به تروریست ، نه به ديكتاتوري, خواهان آزادی همه زندانیان سیاسی و عقیدتی شویم.
بياييد تا با حضور خودتان قدمى در راه داشتن ايرانى آزاد و آباد برداريم.
صدای موج سبز 
m: 00447886662057

تلگرام:
https://t.me/informative
این مطلب در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. pte712
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج