ورود عضویت
فراخوان صدای موج سبز در محکوم کردن کشتار دگراندیشان. 《حكم اعدام به هر دلیل، ملغی باید گردد》2016

زندان، شکنجه، اعدام و حکمهای ناعادلانه از سوی سیستم قضایی جمهوری اسلامی بر مردم ایران رو به گسترش است. نظامی که از بدو تاسیس اش با استفاده از نیروهای چماق بدست، سپاه, بسیج و اطلاعات به سرکوب و دستگیری های گسترده ادامه می دهد و هیچ زمزمه مخالفی را تاب بر نمیاورد. کشتار دهه ۶۰ نمونه بارزی از جنایت بر علیه بشریت توسط این نظام بودنظام جمهوری اسلامی استوار شده بر قانون "شرع"  و برپایه حکومت "ولایت فقیه"، دست به هر جنايتى مى زند، حتی از بوجود آوردن هولوکاست سیاسی دیگری به مانند کشتار دهه ۶۰ ابائی ندارد. نظامی که برای باقی ماندن, از نقض هیچ قانونی, حتى قانون خودساخته هراسى ندارد و هیچ مرز "اخلاقی" و "انسانی" را برسمیت نشناخته و بی هیچ دقدقه خاطری از انها عبور میکند بیاید درحمایت از مردم آزادیخواه و تحول خواه ایران و برای رسیدن به جامعه ای ازاد و دموکراتیک و عاری از خشونت و وحشت، همصدا با دیگر دوستداران آزادی، در یک صف اعدام را محکوم و در برابر استبداد دینی ایستاده و با نه گفتن به اعدام، خواستار ادامه زندگی هموطنانمان در کشور عزیزمان ایران باشیم.

زندان، شکنجه، اعدام و حکمهای ناعادلانه از سوی سیستم قضایی جمهوری اسلامی بر مردم ایران رو به گسترش است. نظامی که از بدو تاسیس اش با استفاده از نیروهای چماق بدست، سپاه, بسیج و اطلاعات به سرکوب و دستگیری های گسترده ادامه می دهد و هیچ زمزمه مخالفی را تاب بر نمیاورد. کشتار دهه ۶۰ نمونه بارزی از جنایت بر علیه بشریت توسط این نظام بود.

نظام جمهوری اسلامی استوار شده بر قانون "شرع"  و برپایه حکومت "ولایت فقیه"، دست به هر جنايتى مى زند، حتی از بوجود آوردن هولوکاست سیاسی دیگری به مانند کشتار دهه ۶۰ ابائی ندارد. نظامی که برای باقی ماندن, از نقض هیچ قانونی, حتى قانون خودساخته هراسى ندارد و هیچ مرز "اخلاقی" و "انسانی" را برسمیت نشناخته و بی هیچ دقدقه خاطری از انها عبور میکند.

حکومتی فاسد، جنايتکار که با چپاول دارائی های مردم و نابود سازی فرهنگ انسانی و با برپا کردن جوخه های دار و اعدام فعالان کارگری، زنان، دانشجویان، معلمان ، جوانان ومردم ستم دیده ای که برای آزادی و عدالت اجتماعی مبارزه می کنند، به نقض آشکار حقوق انسانها ادامه میدهد و با فضا سازی در مقابل اعتراضات جهانی سعی درمخفی کردن جنایات خود دارد. حکومتی که منجر به سقوط "اخلاق" و نابودی پیوندهای اجتماعی و اشاعه اعتیاد و فحشا در جامعه گشته و با تمام توان سعی در خاموش کردن صدای آزادیخواهان و تحول خواهان را دارد.

اعتراض به احکام اعدام حرکتی است انسان دوستانه و صلح جویانه. در حال حاضر بسیاری تحت نام بهائی، سنی، شیعه، چپ، راست، ملی و ... در زندانهای جمهوری اسلامی جانشان در خطر است. بیایید با هم و با هر مرام و نیتی که داریم بدون هیچ پسوندی، اعدام هر انسانی را محکوم کنیم، نه فقط اعدام یک گروه یا فرد خاصی را. بیایید در مقابل اعدام مرز های "خودی" و "ناخودی" را برداریم و با یک صدا فریاد بر اوریم؛ اعدام بس است!

 بیاید درحمایت از مردم آزادیخواه و تحول خواه ایران و برای رسیدن به جامعه ای ازاد و دموکراتیک و عاری از خشونت و وحشت، همصدا با دیگر دوستداران آزادی، در یک صف اعدام را محکوم و در برابر استبداد دینی ایستاده و با نه گفتن به اعدام، خواستار ادامه زندگی هموطنانمان در کشور عزیزمان ایران باشیم.

دیدار ما: یکشنبه ۲۵ سپتامبر ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ در مقابل سفارت جمهوری اسلامی در لندن

این مطلب در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. BNMsed
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج