ورود عضویت
فراخوان صدای موج سبز به مناسبت گرامیداشت ۲۵ خرداد ۸۸- لندن ۱۳۹۵

  مردم ایران از انقلاب مشروطه تا كنون با افت و خيزهای فراوان، در برابر

حكومتهاى استبدادى  دست از مبارزه برنداشته است. اعتراض و حضورخود جوش مردم در ٢٥ خرداد ٨٨  نمونه بارزى از بپا خواستن مردم ایران علیه نظام استبدادی بود  ، حضوری که با شعار «رای من کجاست » آغاز  و در تکامل خود به «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و «دین از حکومت جداست» به شعار «رفراندوم، رفراندوم», رسید و در نهايت ، خواستار حاکمیت مردم و برپایی  حکومت دموکراتیک در ایران شده و به اصلاح ناپذیر بودن نظام جمهوری اسلامی رسيد. 

  مردم ایران از انقلاب مشروطه تا كنون با افت و خيزهای فراوان، در برابر حكومتهاى استبدادى  دست از مبارزه برنداشته است. اعتراض و حضورخود جوش مردم در ٢٥ خرداد ٨٨  نمونه بارزى از بپا خواستن مردم ایران علیه نظام استبدادی بود  ، حضوری که با شعار «رای من کجاست » آغاز  و در تکامل خود به «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و «دین از حکومت جداست» به شعار «رفراندوم، رفراندوم», رسید و در نهايت ، خواستار حاکمیت مردم و برپایی  حکومت دموکراتیک در ایران شده و به اصلاح ناپذیر بودن نظام جمهوری اسلامی رسيد. 

 رژیم جمهوری اسلامی ایران با اتخاذ سیاست‌های خائنانه و نابخردانه، و سركوب نيروهای ملی و دموكراتيك موجبات نابودی فرهنگ و ورشکستگی اقتصاد ایران را فراهم آورده است .

 نظام واپسگرا و مستبد با زیر پا گذاشتن حقوق ملت ایران و با خودکامگی و دیکتاتوری ولایت فقیه، به اقدامات سرکوبگرانه خود ادامه داده و با استفاده از انواع شكنجه های روحی و جسمی، حصر رهبران نمادين و حمله به محافل و مجامع، حتی به زندانیان در بند، سعی در خاموش کردن صداي حق طلبانه مردم ایران داشته است.

اما مردم ايران با استقامت و پایداری ، تباهی و فساد رژیم ولایتی فقاهتی را به جهانیان نشان داده اند و یاد و خاطره نداها، سهراب‌ها، فرزادها، شیرین‌ها، ترانه موسوی ها، فریاد آزادیخواهی ملت را زنده نگاه داشته اند.

صدای موج سبز جهت گرامیداشت و زنده نگاه داشتن یاد و خاطر  کشته شدگان راه آزادی ، از تمام ایرانیان مقیم بريتانيا دعوت میکند در تظاهرات  روز یکشنبه ۱۲/۰۶/۲۰۱۶ بمناسبت قيام ملت ايران در ۲۵ خرداد ٨٨، شرکت کنند  تا در سالگرد جنبش سبز آزادیخواهانه مردم ایران، صدای حق طلبانه میلیون‌ها ایرانی را به گوش جهانیان برسانیم. 

 بیاییم در این روز با بزرگداشت یاد تمامی شهدا راه آزادی و قدردانی از زحمات و رنج طاقت فرسای زندانیان سیاسی و جهت پایان دادن به دیکتاتوری و رسیدن به آزادی‌های فردی و اجتماعی چون آزادی بیان، عقیده، برابری حقوق زن و مرد، برابرى جنسيتى ، رفع تبعیضها ،تامین حقوق اقوام و اقلیت‌های مذهبی، آزادی کلیه زندانیان سیاسی، حقوق مدنى، سياسى، اجتماعى و صنفى و اعتراض عليه اعدام، شكنجه واختلاس ها و فسادهاى عظيم مالى توسط خامنه اى و سپاه فریاد بر آوریم و حکومت جهل و مستبد خرافه پرست را محکوم نماییم
 
مکان: لندن- روبروی سفارت ایران: 
16 Princes Gate, London SW7 1PT 
زمان: یکشنبه ۱۲/۰۶/۲۰۱۶ ساعت۳ الی ۴:۳۰ بعد از ظهر

این مطلب در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. CxzB
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج