ورود عضویت
فراخوان راهپيمايی صدای موج سبز بمناسب روزجهانی كارگر2016

امروزه به دليل پايين بودن سطح درآمد ماهيانه، خانواده هاى كارگران، معلمان و رنجبران جامعه  فقط برای زنده ماندن، از تحصيل فرزندان، تغذيه مناسب و مسايلى از اين قبيل، به اجبار صرف نظر ميكنند. همه اين مسايل و مشكلات دو صد چندان بيشتر در حاليست كه نظام جنايتكار فقاهتی نه تنها به فكر كمك به كارگران زحمتكش ايرانى نيست بلكه باعدم پرداخت به موقع دستمزدها، عدم ايجاد امنیت شغلی، غارت و چپاول صندوق تامین اجتماعی و بازنشستگی، ممنوعیت ایجاد تشکلهای مستقل کارگری  و امنیتی کردن اعتراضات آنان، قطع سوبسید کالاهای اساسی مانند نان، آب، برق، گاز، لبنیات و...، زندگى را براى محرومان  جامعه سخت تر و سياه ميكند. نظام ولايتی فقاهتی  به جای پاسخگويی در مقابل  این وضعیت أسفبار، به بهانه های واهی به سرکوب اعتراضات كارگران  و خواسته های به حق آنان  ميپردازد  و بر مبناى اتهامات بی پايه و اساس، با صادر كردن حكم هاى ناعادلانه ، آنها را به حبس های طولانی مدت محکوم ميكند. 

همراه شو عزيز        كين درد مشترك هرگز جدا جدا درمان نمى شود

در ايران امروز، كارگران و زحمتكشان براى حداقلهای زندگی خود، هم با حاكمان جنايتكار اسلامى و هم با فرهنگ جهل در مصاف هستند. دهها ميليون كارگر، دستفروش، كودكان كار و ... زير خط فقر زندگی ميكنند و هر چه بيشتر كار مى كنند باز هم فقير تر مى شوند. امروزه به دليل پايين بودن سطح درآمد ماهيانه، خانواده هاى كارگران، معلمان و رنجبران جامعه  فقط برای زنده ماندن، از تحصيل فرزندان، تغذيه مناسب و مسايلى از اين قبيل، به اجبار صرف نظر ميكنند. همه اين مسايل و مشكلات دو صد چندان بيشتر در حاليست كه نظام جنايتكار فقاهتی نه تنها به فكر كمك به كارگران زحمتكش ايرانى نيست بلكه باعدم پرداخت به موقع دستمزدها، عدم ايجاد امنیت شغلی، غارت و چپاول صندوق تامین اجتماعی و بازنشستگی، ممنوعیت ایجاد تشکلهای مستقل کارگری  و امنیتی کردن اعتراضات آنان، قطع سوبسید کالاهای اساسی مانند نان، آب، برق، گاز، لبنیات و...، زندگى را براى محرومان  جامعه سخت تر و سياه ميكند.

 نظام ولايتی فقاهتی  به جای پاسخگويی در مقابل  این وضعیت أسفبار، به بهانه های واهی به سرکوب اعتراضات كارگران  و خواسته های به حق آنان  ميپردازد  و بر مبناى اتهامات بی پايه و اساس، با صادر كردن حكم هاى ناعادلانه ، آنها را به حبس های طولانی مدت محکوم ميكند. جمهوری اسلامی  با عدم صدور مجوزراهپیمائی ، ممنوعيت اعتصاب و اعتراض ؛ زمینه های غارت و چپاول روز افزون سفره های خالی كارگران رافراهم ميكند. احضار صدها کارگر ، بازداشت كردن و تحت تعقیب قضایی قرار دادن آنان نمونه های بارزی است از جنايتهای نظام ولايتى فقاهتى بر عليه قشر زحمتكشان ايران.

 لذا صدای موج سبز ضمن گراميداشت روزجهانی كارگر  از تمامی دوستداران آزادی و دموكراسی دعوت ميكند تا با حضور خود در راهپيمايى روز كارگر، حمايت خود را ازکارگران وزحمتکشانى که حقوق انسانى، سياسی و اقتصاديشان مورد تجاوز قرار گرفته، اعلام دارند. بياييد تا در كنار زحمتكشان كشورمان خواستار آزادی تمامی زندانیان سیاسی،ایجاد تشکل های مستقل کارگری، برابری دستمزد زن ومرد، آزادی بدون قید و شرط کارگران زندانی از جمله محمد داوری،علی اخوان،ابراهیم مددی، رسول بداغی،علی پورسلیمانی،عبدالله مومنی،و توقف اعدامها و رعایت حقوق بشر در ايران باشيم.

وعده ما روز يكشنبه(روز كارگر) اول ماه مه، راهپیمایی از Clerkenwell Green که زمان تجمع از ساعت ١١:٠٠ است و از آنجا به سمت Trafalgar Square حركت خواهيم كرد.

با سپاس فراوان

facebook:  صدای موج سبز- greenwave voice 
m: 00447886662057

این مطلب در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. ZX12s
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج