ورود عضویت
مراسم پنجمین سالگرد کشته شدن بهنود رمضانی

امروز ٢٠١٦/٠٣/١٣ مراسم پنجمین سالگرد کشته شدن بهنود رمضانی با شرکت جمعی از فعالین مدنی ، خانواده های کشته شدگان و خانواده های زندانیان سیاسی در منزل بهنود رمضانی تشکیل شد.
ياد تمامي قهرمان و فرزندان اين سر زمين را گرامي بداريد.

بهنود رمضانی قراء متولد سال ۱۳۷۱ در شهرستان قائم شهر مازندران دانشجوی ترم دوم رشته مهندسی مکانیک دانشگاه نوشیروانی بابل در اعتراضات جنبش سبز در چهارشنبه‌سوری ۱۳۸۹ بر اثر ضربات باتوم نیروهای بسیج در میدان ۲۲ نارمک تهران کشته شد و جسدش به بیمارستان الغدیر تهران منتقل شد.روز ۲۶ اسفند ۱۳۸۹ خانواده بهنود رمضانی جسد وی را از پزشک قانونی تحویل گرفته و در روز ۲۷ اسفند، در روستای قراخیل از توابع شهرستان قائم شهر دفن شد. هم چنین در دانشگاه نوشیروانی دانشجویان دانشگاه نوشیروانی بابل در مراسم چهلم کشته شدن بهنود رمضانی با سر دادن شعارهایی، نسبت به کشته شدن او اعتراض کردند.
پس از گذشت ۵ سال از شهادت بهنود رمضانی و نزدیک به ۱/۵ سال از نخستین دستگیری ۳ متهم بسیجی این پرونده، منابع خبری «سحام»، اسنادی را در اختیار این پایگاه اطلاع‌رسانی قرار داده‌اند که نشان می‌دهد که سه نفر متهم بسیجی با باتوم و شوکر برقی آن‌قدر بهنود رمضانی را مورد ضربات سخت خود قرار داده‌اند که وی در وسط خیابان جان باخته است. در این اسناد قید شده که متهم بسیجی ردیف اول این پرونده (علی رسولی) پس از ضرب و شتم منجر به مرگ بهنود رمضانی، با اتومبیل سمند نیروی انتظامی از محل حادثه متواری شده است!

این مطلب در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. klu56
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج