ورود عضویت
تضادهای جمهوری اسلامی با دنیای خارج از خودو آیا این تضادهاقابل حل است؟

  به دنبال تصویب پیش‌نویس قطعنامه‌ای از سوی کمیته روابط خارجی پارلمان اروپا در خصوص ایجاد دفتر نمایندگی در تهران٬ رییس سازمان بسیج مستضعفان ضمن ابراز مخالفت شدید با این مسئله، اتحادیه اروپا را «بدتر از چارپایان» دانست. 

سخنرانی سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در گیلان، نشان تضادهای جمهوری اسلامی با دنیای خارج از خود است که با ساتور قصابی قصد جراحی چشم مردم ایران را دارد تا آنان را قادر سازد "زشتیهای" غرب را ببینند و "آخرت زیبای " او را بر "دنیای تعریف نشده " غرب ترجیح دهند.  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانیه  اتحادیه اروپا تصریح کرد: مصداق این گفته قرآن کریم که آمده است "کالانعام بل هم اضل" اتحادیه اروپاست که از چهارپایان نیز پست‌ترند.

وی دلیل این قول خود را همجنس بازی در اروپا دانسته و اظهار داشت: آنها در حالی برای ما شرط می‌گذارند که باید همجنس بازی را آزاد کنید که حتی اگر حیوانات را هم رها کنید همجنس بازی نمی‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج به شرط دیگر بیانیه اتحادیه اروپا مبنی بر عدم اعدام قاچاقچیان مواد مخدر اشاره نموده و خاطرنشان کرد: اروپا و آمریکا قاچاقچیان را پرورش داده و تولید مواد مخدر را در افغانستان ده‌ها برابر کرده‌اند و یک صدم قیمتی که در اروپا به فروش می‌رسد به جوانان ما عرضه می‌کنند تا جوانان ما را که در دفاع مقدس نتوانستند شکست دهند با مواد مخدر بی‌هویت کنند.

نقدی به سایر بندهای بیانیه اتحادیه اروپا اشاره کرده و در حالیکه با تکبیر حضار روبرو گردید، افزود: اتحادیه اروپا غلط کرده است که بخواهد در ایران دفتر بزند این مملکت صاحب دارد.
نقدی به حرف عده‌ای که می‌گویند با این افراد پست‌تر از حیوان کنار بیاییم اشاره و عنوان نمود: تمام کشورهایی که با اروپا و آمریکا کنار آمدند اوضاع کشورشان به لحاظ رفاه و آسایش و اقتصاد و سیاست خراب است و هیچ کشوری از سازش با استکبار راحتی ندیده است.


- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930114000426#sthash.4KYKM68h.dpuf

این مطلب در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. FDxsA
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج