ورود عضویت
روحانی و نگرانی هایش

این سخنان شعاری همیشه میان حکومتیان جمهوری اسلامی رواج دارد.آنانی که از درد و رنج بی صدای مردم بی خبرند یا خود را به بی اطلاعی می زنند. بیماریهای روانی،آلودگیهای آب و خاک و هوا روز به روز در ایران در حال افزایش است.نظام جمهوری اسلامی به جای دل سوزاندن به فکر مردم ایران باشد که  با مشکلات اقتصادی و اجتماعی دست به گریبان هستند.
روحانی سخن از انتخابات سالم به میان می آورد این در حالی  است که نیمی از جمعیت ایران حق کاندید شدن ندارند و با اعتراض و خواستن اینکه رای من ک‍جاست با مجازات مرگ روبرو می شوند.وعده دادن های دورغین و فریب مردم پایه و اساس نظام دیکتاتوری ولایت فقیه است.

حسن روحانی رئیس‌جمهور در نشست پرسش و پاسخ در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد داووس گفت: سوریه دچار یک فاجعه بزرگ شده است، بیشترین خسارت برای مردم بیگناه سوریه است، میلیون‌ها انسان بیگناه در سوریه کشته، زخمی یا آواره شدند، در این زمستان سرد وضع آوارگان به شدت تأسف‌انگیز است، وی ادامه داد: همه باید به مردم کمک کنیم، ما همین الان کمک‌های نوع‌ وجود بیاورند، رأی مردم هرچه بود همه باید بپذیرند.دوستانه فراوان از جمله دارو و مواد غذایی برای مردم سوریه ارسال و به آنان کمک می‌کنیم.همه باید شرایط مناسب برای برگزاری یک انتخابات آزاد در سوریه به وجود بیاورند، رأی مردم هرچه بود همه باید بپذیرند.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921103000449#sthash.dwpokeRG.dpuf

  

این مطلب در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۲ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. ZX12s
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج