ورود عضویت
بازداشت چهار نوکیش مسیحی در فردیس کرج

  ماموران لباس‌شخصی، غروب روز سه‌شنبه دهم دی ماه با حمله به منزل جورج عیساییان در در دهکده فردیس کرج، علاوه بر وی سه نوکیش مسیحی دیگر به نام‌های سارا رحیمی‌نژاد، مجید شیدایی و مصطفی ندری را  بازداشت کردند. خانواده‌های بازداشت‌شدگان با وجود مراجعه به “پلیس امنیت” و زندان اوین، هنوز اطلاعی از وضعیت «عزیزان‌شان» ندارند و «در بی‌خبری کامل به سر می‌برند».

این بازداشت‌های کرج یک هفته پس از بازداشت مشا بهی صورت گرفت که در تهران اتفاق افتاد . در روز سوم دی ماه و هم‌زمان با میلاد عیسی مسیح، ماموران لباس‌شخصی با حمله به یک کلیسای خانگی در شرق تهران، پنج نفر از مسیحیان فارسی زبان به نام‌های مهندس حسینی، احمد بازیار، فائقه نصرالهی، مستانه رستگاری و امیرحسین نعمت‌اللهی را بازداشت کردند.

از وضعیت بازداشت‌شدگان تهران نیز پس از دو هفته اطلاع چندانی در دست نیست و تنها به خانواده‌ی یکی از بازداشت‌شدگان گفته شده که آن‌ها در بند دو-الف سپاه پاسداران در زندان اوین نگهداری می‌شوند.

پیش از آن نیز نیروهای امنیتی استان البرز صبح روز ۲۴ آذرماه به منازل چهار نوکیش مسیحی ساکن کرج هجوم برده و ضمن تفتیش خانه‌‌های‌شان، رفتار توهین‌آمیزی با همسر و فرزندانشان داشتند.

 

فرستنده خبر : سحر محمدی

این مطلب در تاریخ ۲۱ دى ۱۳۹۲ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. BNMsed
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج