ورود عضویت
دردهايشان بسيار، اما سرفرازتر از همیشه ايستاده اند؛..؛.... فراخوان صدای موج سبز به حمایت از زندانیان بیمار و آزادی تمامی زندانی
 
دردهايشان بسيار، اما سرفرازتر از همیشه ايستاده اند؛..؛....
فراخوان صدای موج سبز به حمایت از زندانیان بیمار و آزادی تمامی زندانیان سیاسی
 

بیش از ۳۴ سال است که حکومت استبدادی ایران تعریف دقیقی از جرم سیاسی ارائه نداده است.نهادهای قضایی با به کارگیری از عنوان" زندانی امنیتی"  اعمال  جنایتکانه خود راتوجیه میکنند  و دم از عدم وجود زندانی سیاسی در ایران می زنند.

فعالان حقوق بشر در حالی که تحت فشار حکومت می باشند از وضعیت زندانیان سیاسی ابراز ن‍گرانی می کنند.عدم وجود سیستم قضایی سالم، وجود زندانیان بیمار و عدم رسیدگ‍ی ومراقبتهای اولیه پزشکی آنان را در شرایط سخت و طاقت فرسایی قرار داده است.

 مسئولان جمهوری اسلامی در محافل حقوق بشرى و بين المللى ، با اطلاق" زندانی امنیتی" بدل از "زندانی سیاسی" سعی دارند بر جنایات خود سرپوش گذاشته و وانمود کنند در ایران فضای باز سیاسی وجود دارد و آزادی هاى مدنی مورد احترام است. نقض اشكار حقوق بشر در دادگاها و زندانها و شکنجه گاهاى جمهورى اسلامى و اعدام  مخالفان از ارکان اصلی حکومت استبدادی ولایت فقیه در ایران است . اين در حاليست كه در يكى از جديدترين اقدامات خود در چند ماه گذشته به نام "عدالت قضائى " تعداد اعدامها را افزايش داده است تا بدين ترتيب شرايط خفقان را بيش از پيش بر جامعه حاكم سازد.

صداى موج سبز،با  نزديك شدن به ١٠ اكتبر " روز جهانى مبارزه با عدام" و با توجه به اينكه جمهورى اسلامى رتبه دوم پس از چين و رتبه نخست ازلحاظ جمعيتی ،بیشترین ارقام اعدام را دار می باشد ؛  این عمل ضد بشرى را با هر دليل و توجيهى شديداً محكوم مينماید و ازتمامی آزادگان و وطن دوستان، دعوت می کنیم ضمن همراهی و همصدایی ،با فریاد بلند خواهان آزادی زندانیان سیاسی و لغو حکم اعدام باشیم. تلاش فوری و عاجل شما می تواند گره گشا باشد و همصدایی راهیست که میتواند نظام ولایتی فقاهتی را به زانو آورد. 

بیائید با هم فریاد برآوریم؛

 زندانی سیاسی آزاد باید گردد، ولایت مطلقه نابود باید گردد

آزادی دموکراسی، حق مسلم ماست.

دیدار ما روز یکشنبه ١٣/١٠/٢٠١٣ ساعت ٢ تا ٤ بعد از ظهر.

: مکان رو بروی سفارت جمهوری اسلامی در لندن 

 Iranian embassy:16 Princes Gate, South Kensington , SW7 1PT

صدای موج سبز 

 green wave voice-فیسبوک: صدای موج سبز 

www.greenwavevoice.com 

 00447886662057


 

این مطلب در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ نوشته شده است.

برای بیان دیدگاه خود باید در سایت عضو شوید. عضویت ساده و سریع می باشد، از لینک بالای صفحه استفاده کنید.

تماس با ما شهروند خبرنگار سخن ما
ما در صفحات اجتماعی

کاربر گرامی:

نکات زیر را هنگام ثبت نام مد نظر قرار دهید:

نام حقیقی
ایمیل
نام کاربری
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی ﻟﻂﻔﺎ ﻛﻠﻤﻪ ﻻﺗﻴﻦ ﺭا ﺩﺭ " ﭘﺎﺳﺦ " ﺗﺎﻳﭗ ﻛﻨﻴﺪ. BNMsed
پاسخ سوال امنیتی
خروج

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید به این صفحه مراجعه نمایید.

خروج